MENU

Kontrakt Biuro Nieruchomości

Oświęcim

 • Numer Oferty: KBN-MS-1513
 • Powierzchnia: 65.0 m² 
 • Ilość pokoi: 3 
 • Okna: nowe pcv
 • Stan mieszkania: do wykończenia
 • Rodzaj: apartamentowiec
 • Balkon: duży
 • Instalacje: nowe
 • Cena 440 000 zł (6 769,23 zł / m²)
 • Kontakt +48 508 979 594
 • więcej szczegółów


Do sprzedania ostatni apartament o powierzchni 64,62 m2 składający się z 3-ech pokoi, kuchni, łazienki.

Możliwość zaaranżowania 4-ech pokoi lub adaptacja na dwie kawalerki.

Apartament zlokalizowany na I piętrze dwulokalowego budynku w zabudowie bliźniaczej. Do apartamentu przynależą dwa przestronne balkony.

Mieszkania bezczynszowe!

Inwestycja

Oferowany apartament realizowany w ramach drugiego etapu inwestycji, którego budowa zakończy się w grudniu 2022r. Zostaną wybudowane 2 budynki dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej wg projektu Dom przy trakcie R2B pracowni Archon+.

Każdy z lokali składa się z 3 pokoi, w tym salonu z aneksem kuchennym (możliwość wyodrębnienia kuchni jako oddzielnego pomieszczenia), łazienki, holu.

Kuchnia w każdym z mieszkań jest widna, co niewątpliwie stanowi duży atut wyróżniający apartamenty wśród innych lokalnych inwestycji deweloperskich.

Mieszkania na parterze niedostępne. Pozostały do sprzedania jeden apartament na I piętrze.

Podana cena dotyczy apartamentu w stanie deweloperskim, dodatkowo płatne miejsce postojowe naziemne przed budynkiem - 15.000zł.

Działka na której są realizowane apartamentowce ma powierzchnię 20arów. Każdy z właścicieli będzie posiadał udział z gruncie.

Lokalizacja
Inwestycja w centrum miasta, doskonale usytuowana zarówno dla młodych ludzi jak i rodzin z dziećmi a także osób poszukujących atrakcyjnego lokalu na biuro, kancelarię, gabinet lekarski etc.W pobliżu szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy wielkopowierzchniowe, rozbudowana infrastruktura miejska.

Lokalizacja inwestycji stanowi miejsce bardzo dobrze skomunikowane, z dostępem do dróg wylotowych Oświęcim-Bielsko, Oświęcim-Kraków, Oświęcim-Tychy. Wykonana nowa droga dojazdowa z chodnikami i ścieżkami rowerowymi daje duży komfort bezpośredniego dojazdu do posesji.

Nabywca przy zakupie zwolniony z opłaty PCC stanowiącej 2% wartości lokalu.


Po więcej szczegółów zapraszamy do biura

Świetna lokalizacja, nowoczesny rozkład mieszkań, piękne ogródki oraz duże i wygodne balkony to wszystko stwarza nam ofertę idealną !
Inwestycja w centrum miasta, doskonale usytuowana zarówno dla młodych ludzi jak i rodzin z dziećmi a także osób poszukujących atrakcyjnego lokalu na biuro, kancelarię, gabinet lekarski etc. W pobliżu szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy wielkopowierzchniowe, rozbudowana infrastruktura miejska.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pomagamy na każdym etapie formalności. Istnieje również możliwość kredytowania nieruchomości. Oferujemy pomoc w uzyskaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku, a nasi doradcy finansowi są z Państwem od początku do końca.Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my